ASKERİ KAMP MALZEMELERİ

Raff Military üniformaların yanında tüm ekipman ve teçhizat üretimlerini üstlenmektedir. Bu ekipmanların arasında olmazsa olmaz denilen askeri kamp malzemeleri de mevcuttur. 50 yıldır tekstil alanında faaliyette bulunan Raff Military ‘de birbirinden sağlam, korunaklı, çeşitli özellikleri olan askeri kamp malzemeleri bulabilirsiniz.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ KAMPET

Askeri kampet modelimiz, katlanabilir ve taşınabilir olmasıyla saniyeler içinde katlanır ve toplanır. Güvenli ve dayanıklı aynı zamanda tüm hava koşulları için uygundur. Kamp yapmak için mükemmel bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bu yüksek kaliteli kamp yatakları sayesinde kendinizi her yerde evinizdeki gibi konforlu hissedebilirsiniz. Raff Military Textile tarafından sunulan askeri kampet, 25*25 alüminyum iskelet alaşımına sahiptir. Bağlantı noktaları platin çelik ile sabitlenmiştir. Üst katmanı ise Polyester veya Pamuktan 600 denye ile oluşturulmaktadır. Ağırlığı 7,5 kg, boyutları: 190x70x50’dir. 110 kg’a kadar yük taşıyabilir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ UYKU MATI

Askeri uyku matı modelimizin yapıldığı malzeme türü poliüretan köpüktür. Yönündeki çekme mukavemeti en az 3 kg/cm2 olmaktadır. Boyuna yöndeki çekme mukavemeti ise en az 4,5 kg/cm2’dir. Bu sayede katlanmaya veya bükülmeye dayanıklı olmasından dolayı rulo haline getirilerek kolayca her yere götürülebilir. Genişlik 2-3 cm, uzunluğu ise en az 100 cm’dir. Yıkamaya karşı evrensel ve ticari renk haslığı garanti edilmektedir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN AŞ KABI

Aş kabı ambalajlamayı basitleştiren, malzemelerin veya gıda gruplarının taşınması, depolanması ve servis edilmesi için kullanılan standartlaştırılmış boyutlarda bir yemek kabıdır. Aş kabı gıda depolamak için taşınabilir bir kap olarak tanımlanabileceği gibi metal olmasından dolayı pişirme kabı olarak ta nitelendirilebilir. Askeri kamp malzemelerinin olmazsa olmazı olan aş kaplarının yanı sıra askeri mataralarımız da mevcuttur. Dilediğiniz renk ve modelleri ‘Askeri Matara‘ kategorimizden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Raff Military Textile tarafından üretilen aş kabı ise Türk Gıda Kodeksi yönetmeliklerine uygun şekilde tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Böylelikle yiyecekleri ısıtmak, depolamak veya servis etmek için oldukça işlevli olarak kullanılabilir. Sapının malzeme türü alüminyum esaslıdır. Paslanmaz çelik ise demir ve üst kısımdaki halkalar için kullanılır. Sert yapısı dış etkenleri alt üst ederek ezilme ve darbe almamasını garanti etmektedir. Firmamız tarafından sunulan aş kabının boyutları 200×162 mm olmaktadır.

Raff Military sayesinde evdeki konforlu yaşamınızdan ödün vermeden kamp yapabilir ve gerekli ekipmanları ‘Askeri Kamp Malzemeleri’ kategorimizden temin edebilirsiniz. Askeri kamp malzemelerini dilediğiniz özelliklere göre tasarlamamızda mümkündür. Hayat standartlarınızı kolaylaştıran askeri kamp malzemeleri ve dahası Raff Military Textile ’de sizleri beklemektedir.