ASKERİ KAMPET

Askeri kamp yatağı olarak da bilinen askeri kampet, kamp ve diğer açık hava etkinlikleri için kullanılan bir yatak türüdür. Dışarıda uyumanız gerektiğinde, askeri kampet her zaman için mükemmel bir alternatiftir. Son derece taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Kambetin katlanabilmesi ve özel bir çanta yardımıyla paketlenmesi ile taşınması basitleştirilmiştir. Piyasada çok çeşitli kampet modelleri bulunmaktadır.

Bir kampet modeli seçerken, ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için yapıldığı malzemeyi ve dayanabileceği ağırlığı dikkate almak önemlidir. Askeri kamp yatağı olarak da bilinen askeri kampet, sahip olabileceğiniz en önemli kamp ekipmanlarından biridir. Her askeri personel, işini etkin ve verimli bir şekilde yapabilmek için yeterince dinlenmeli ve uyumalıdır. Her askerin ilk tercihi ise nerede olurlarsa olsunlar uyurken en etkili konforu sağladığı için bir askeri kampet ekipmanıdır.

RAFF MILITARY TEXTILE ÖZEL ÜRETİMİ ASKERİ KAMPETLER

Askeri kampet modelimizin kullanımı ve kurulumu son derece basittir, sadece birkaç saniye sürer. 25*25 alüminyum kare borudan yapılmıştır. Üst katman 600 denye yoğunluğa sahip polyester ve pamuktan yapılmıştır. 7,5 kg ağırlığında ve 190x70x50 cm ölçülerindedir. 110 kg’a kadar yüklere dayanabilir. Bir taşıma çantası ile birlikte kolayca istenilen yere götürülebilir. Güvenli, uzun ömürlü ve her türlü hava koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Nerede olursanız olun size en ideal uyku deneyimini sağlar.

Her askerin doğada hayatta kalabilmesi için askeri kampet ve bununla birlikte diğer kamp malzemelerine ihtiyacı vardır. Kamp malzemeleri seçeneklerimiz arasında askeri kampet yanı sıra askeri çadır, uyku tulumu, battaniye, uyku matı, matara ve aş kabı yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz kodeks gereği yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve özel olarak askeri kullanım için tasarlanmıştır.

Firmamız 50 yılı aşkın süredir askeri üniforma ve teçhizat üretimi yapmaktadır. Bu alanda uzman deneyim ve personellere sahip olmakla birlikte ürünlerimizi sürekli geliştirmeye çalışmaktayız. Tüm müşterilerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden memnun olması bizim için son derece önemlidir. Sonuç olarak tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden yapılmakta ve son derece yüksek kaliteye sahip olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz bir tasarımınız varsa ve birinin sizin için üretmesine ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz çünkü tüm ürünlerimiz, müşterilerimizin talep ettiği spesifik özelliklere göre yapılır ve tamamen onların ihtiyaç ve isteklerine göre şekillendirilir.