ASKERİ KEMER VE ASKERİ PALASKA

Raff Military Textile ‘de yüksek kaliteli ve benzersiz tasarımlı askeri kemer ve askeri palaska yelpazesi sunuyoruz. Genel olarak aksesuar terimi, gerekli olmayan ancak çoğu zaman bir nesneyi veya bir eylemi iyileştirmek için kullanılan herhangi bir ürünü ifade eder. Askeri üniformaya ise aksesuar eklemenin temel amacı: kamuflaj üniformalarını tamamlamak ve güvenliği artırmaktır.

Bugün, askeri kemer ve askeri palaska üniformanın önemli bir bileşenidir. Bu aksesuar, ordunun pantolonunun uygun ve gevşemeyecek şekilde ayarlanması için gereklidir. Palaska, aynı anda birden fazla işlevi yerine getirmek için taktiksel olarak tasarlanmıştır. Çok yönlü askeri palaskalarımız bir toka ve bir metal uçtan oluşur. Askeri kemerin ucunda kullanılan bir naylon kayış dâhil olmak üzere metal ucun uzunluğu, 1270 ile 1290 mm arasında olmaktadır. Dayanıklılık, çatlama, soğuk, kopma ve deformasyon için test edilen askeri kemer ve askeri palaskaların materyalleri negatif değerde olmamalıdır! Biz Raff Military Textile olarak çok çeşitli askeri kemer ve askeri palaska modelleri sunuyoruz: deri (kahverengi veya siyah), kamuflaj kumaşı (yeşil, haki veya özel tasarlanmış) gibi. Kayışlarımız sağlamdır ve her türlü çekişe dayanıklı olmaktadır.

Tüm alçakgönüllülükle ve müşterilerimizin ifadelerini takiben, farklı şirketler askeri teçhizat üretse de çok azının bu alanda başarılı olduğunu ve hatta ustalaştığını belirtmek mümkündür. Askeri kemerlerimizde daha detaylı bir sonuç elde etmek için müşterilerimiz, Türkçe, Fransızca, Arapça, İngilizce gibi farklı konuşma dillerine göre bizlerden hizmet alabilmektedir. Ayrıca gittikçe büyüyen firmamıza Sırpça ve İspanyolca dilleri de dahil olmuştur. Talebinizle ilgili olarak gerekli olanı yapabilmemiz için bizimle istediğiniz dilde iletişime geçmekten çekinmeyin.

BİR ASKERİ PALASKA ÇEŞİDİ: ASKERİ OMUZ ASKISI

Askeri omuz askısı, sol omuzdan sağ kolun altından geçen geniş bir deri şeritten oluşan bir askeri teçhizat parçasıdır. Bu, biniciler tarafından karabinlerini bir kancayla üzerine asmak için veya piyadeler tarafından da mermi kitleri vb. ekipmanları takmak için kullanılmaktadır. Kısacası askeri omuz askısı, bir silahı veya herhangi bir nesneyi desteklemek için göğse çapraz olarak giyilen bir deri palaska olarak da tanımlanabilir.

Esas olarak askeri personeller tarafından ise kılıf, famalar, meşale, şarj cihazı, su kabı veya ulaşılması gereken herhangi bir parça gibi ekipmanlarla kendilerini donatmak için kullanılır. Raff Military Textile geniş ürün yelpazesi ile sizlere bir askeri palaska çeşidi olan askeri omuz askısı modellerini de sunmaktadır. Aşırı güç ve dayanıklılığı birleştiren 600D Polyester ile en iyi şekilde üretimleri yapılmaktadır. Tokalı ve klipsli sağlam bir tutamak, bölmeler ve bir iç bölücü ile donatılmıştır. Güçlü dikiş ve kurdeleler, kancalar, sapanlar ve ilmekler gibi yüksek kaliteli materyaller kullanılmıştır.

Askeri palaska, bir görev veya seyahat sırasında kısa süreli veya uzun vadeli birçok temel eşya ve aksesuarı tutabilen taktik, pratik ve geniş bir bel çantası gibidir. Askeri omuz askısı üzerinde ise daha derinlemesine bir kullanım elde edilebilmektedir. Müşterilerimiz için konuşulan farklı dillere göre hazırlanan web sitemizin sayfalarına göz atarak Raff Military Textile’in sunduğu çok çeşitli askeri kemer ve askeri palaska modellerimize ulaşabilir ve ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.