ASKERİ PİLOT TULUMU

Raff Military Textile ‘den askeri pilot tulumları, yüksek kaliteli, yeşil veya hâkî renklerde, ateşe/aside dayanıklı ve yanmaz kumaştan üretilmektedir. %93 Meta-Aramid, %5 Para-Aramid, %3 Elyaftan malzeme ile bu özellikler sağlanmaktadır. Tulumlar, yakaya dikilen kalın bir fermuarla boydan boya kadar rahatlıkla açılabilir. Pantolon kısmında ise sol ve sağ fermuarlı ayrıca cep bulunur. Pantolon paçaları bileği kavrayacak şekilde lastikli olmaktadır.

Askeri pilot tulumları, rahat ve nefes alabilen kumaşlar ile hazırlanmıştır. Oldukça rahat olan bu kıyafet aynı zamanda ayarlanabilir kemer ve cırt bantlı kapama sistemi ile desteklenmiştir. Manşet kısmı için ise dar olmaması için ayarlanabilir Velcro kayış şeridi ile yapılmıştır. Pilot tulumlarının fermuarları ise sahada tekrar tekrar kullanılması nedeniyle ağır hizmet tipi bir fermuar ile özel olarak seçilmektedir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ PİLOT TULUMLARININ KALİTESİ

Marka isimlerini veya kişileri tişörtlerde, şapkalarda ve hatta eşofmanların arkasında sık sık görme imkânımız oluyor. Tüm bu ürünler, promosyon tekstil ürünleri olarak adlandırılırlar ve promosyon amaçlı kullanılırlar. Bu durum markaların görünürlüğünü artırmalarına yardımcı olur. Tasarım ise oldukça basittir; kıyafetlerinize koymak istediğiniz mesajı, resmi veya logoyu seçmeniz yeterlidir. Raff, promosyon kıyafet sektöründe de yer alarak markaları en iyi şekilde temsil edecek ürünler sunmaktadır.

Ürettiği her ürün gibi, askeri pilot tulumları imalatı da TSE ISO EN standartlarını karşılamaktadır. Raff Military Textile sizlere üstün kalite standartlarında pilot tulumları sunar. Yüksek kalite Ripstop / Gabardin kumaşlar ile üretilen tulumlar, takdire şayan bir dayanıklılığa sahiptir ve kullanıcılar için uzun ömürlü kıyafet deneyimi sunar. Raff’ın askeri pilot tulumları veya pilot takımları (ceket ve pantolon halinde) kalitesi ISO sertifikaları ile belgelenmiş ürünlerdir. Raff bünyesinde faaliyet gösteren uzmanlar, isteklerinize doğru şekilde yanıt verebilmek için talebinizin unsurlarını dikkatlice analiz etmektedirler.

Bildiğiniz üzere havayolu kıyafet kurallarının en başında, zarif görünüm çok önemli olmaktadır. Bu tür iş elbiseleri ve tulumların kumaşlarının kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerçekten çok önemlidir. Bu nedenle üretimde %100 polyviskon ve polycotton kullanılır. Aynı zamanda kıyafetlerin şıklığını arttırmak için metal düğmeler veya resmi aksesuarlar da kullanılmaktadır. Bu tür giysilerin şıklığını artırmak için her zaman belirli aksesuarlar gereklidir. Örneğin, şapkalar veya bayan fularları genellikle bu kıyafetlere eşlik eder.

Kısacası pilot tulumları ve takım elbiseleri, en iyi şekilde üretilmekte ve en hesaplı şekilde satışa sunulmaktadır. Raff Military Textile ile istediğiniz özelliklere uygun askeri pilot tulumları veya takım elbiseleri bulabilir ve hızlıca tedarik edebilirsiniz.