ASKERİ SIRT ÇANTASI

Askeri sırt çantası farklı boyutları ve çok kapsamlı özellikleri ile askeri personellerin ağır yüklerini taşınmasında büyük avantaj sağlayan malzemelerdir. Genel olarak %100 polyester ve 6.6 yüksek mukavemetli cordura kumaşlar ile üretimleri yapılmaktadır. İç ve dış bölmelerinde talepleriniz de dikkate alınarak gizlenebilen cepler yapılmaktadır.

Askeri sırt çantası yalnızca askeriyelerde değil birçok alanda kullanılabilen çok amaçlı ürünler olarak değerlendirilebilir. Özellikle outdoor kullanımlar için oldukça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Av ve kamp malzemelerinin taşınmasını kolaylaştıran sırt çantaları, 70 litre kapasiteye kadar malzeme alabilmektedir. Taşınabilirliği kolaylaştırmak amacıyla da bel ve göğüs kısımlarında ayarlanabilir kemerler bulunmaktadır.

İstenirse kamuflaj desen istenirse bej ve düz yeşil renkte temin edilebilen askeri sırt çantası, talebinize göre farklı renk ve tasarımlarda da üretilebilmektedir. Üretimlerinde kullanılan kumaşlar, üstün teknolojimiz sayesinde su, UV ve soğuk geçirmez özelliklere sahiptir. Esnek yapıları sayesinde kapasitesinden fazla olan yükleri de hazmedebilmektedir. Taşımalarınız esnasında geçirilecek zaman dilimi de düşünülerek sırt kısımlarında ter emici malzeme ve sırt ağrısı yapmaması amacıyla yumuşak dokulu süngerler, masaj etkisi yaratan mekanizma bulunmaktadır.

Askeri sırt çantası bu özellikleri ile diğer sırt çantalarından ayrılmaktadır. Görevleri nedeniyle sürekli uzun yollarda ağır yükler taşımak zorunda kalacaklar için en ideal sırt çantası modelleri askeri sırt çantası olmaktadır. Bu nedenle av ve kamp kullanımları için de oldukça uygundur.

Asker sırt çantası, üst kısmında 200 denye cordura ve taban kısmında 500 denye cordura kumaş kullanılarak imal edilir. Anatomik sırt ve omuz pedleri ile taşıma sırasında maksimum konfor sağlanır. Bununla birlikte aşınma, kopma ve sökülme mukavemetleri olabildiğince azdır. Bu sayede uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Askeri sırt çantasının alt tarafında ise uyku tulumu için separatorle ayrılmış bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüm yanınızda taşınacak olan uyku tulumlarının sırt çantası ile bağlanmasını sağlamaktadır. Çantaların diğer bir önemli özelliği ise üst kısımdaki fermuarlı cepte yer alan ve yağmurluk muhafaza eden bölümdür. Bu özellik sayesinde aniden bastıran havalara karşı sürekli olarak yağmurluğunuzu yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz an kolayca çıkarıp giyebilirsiniz.

Raff Military Textile yaklaşık 50 yıldır askeri tekstil alanında faaliyet gösteren uzmanlaşmış bir şirkettir. Askeri alanda üniforma ile birlikte tedarik edilmesi gereken bütün ürünlerin üretimini üstlenmiş ve müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmuştur. İhracat yaptığı başlıca bölgeler arasında bulunan Orta Doğu, Balkan, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde oldukça büyük bir pazara sahiptir.

Bu pazar payını ise portföyünde bulunan çok kapsamlı ürünlere ve üstün müşteri memnuniyetine borçludur. Sektöründe benimsediği en temel hususlar ise her zaman en iyi ürün, hızlı teslimat ve memnun müşteriler olmaktadır. Bu hususlar neticesinde Raff Military Textile, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Sertifikalarının da sahibi olmuştur.

Raff Military Textile ‘in sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde yalnızca askeri değil birçok kurumsal alana yönelik kıyafet ve ekipman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Web sitemizin ”Ürünler” kategorisini inceleyerek üretimimizde bulunan diğer ürünleri görebilir ve bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.