JANDARMA KIYAFETLERİ

Raff Military Textile tüm milli ve askeri jandarma kıyafetlerini bünyesinde sunmaktadır. Firmamızda her ülkenin kendi jandarma birimine uygun kıyafet modelini bulmak mümkündür. Askeri jandarma üniformaları ve kamuflaj kumaştan yapılan üniformalar, insan hayatını tehdit edebilecek zararlı maddelerden ve olumsuz çevre koşullarından korunmaya yönelik kıyafetlerdir.

JANDARMA KIYAFETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Jandarma kıyafetlerimiz aşağıdaki teknik fonksiyonlarla (mekanik, termik, elektriksel, dayanıklılık açısından vb.) balistik koruma sağlamaktadır. Bıçak darbelerine karşı koruma ayrıca düşük hız, alev, atık, nükleer etkiler, biyolojik ve kimyasal zararlara karşı koruyucu özellikte olmaktadır. Aynı zamanda tüm jandarma kıyafetleri darbelere karşı koruma sağlarken diğer yanıcı etkilere karşı da koruma sağlayabilmektedir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN JANDARMA KIYAFETLERİ

Raff Military Textile ‘in üretiminde kullandığı tüm ürünler, teknik şartnamelerin gerektirdiği muayene yöntemlerinden geçmiş ve onaylanmıştır. Ürünlerimiz, kalite güvencesi kapsamında olup bu nedenle tüm haslıkları karşılamaya yatkındır. Paketleme, etiketleme, nakliye, depolama gereksinimleri ve siparişlerin teslimatı dahil tüm detaylar firmamızdan tarafından garantiye alınır.

Tüm bunlarla birlikte jandarma kıyafetleri uluslararası sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olmaktadır. Kadın jandarma kıyafetleri de sunduğumuz ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Böylece Raff Military Textile ‘den uzun kollu kışlık modeller dahil, kısa kollu yazlık modeller veya kadın – erkek modelleri gibi seçenekleri bulmak mümkündür. Jandarma kepleri ise hem üniforma ile birlikte hem de ayrı olarak tedarik edilebilmektedir.

Kepler, alt kısmı ters pile oluşturan önü ise bir şerit şeklinde olan, dokuma örgüden yapılmış ve bordürle süslenmiştir. Başlık ve bandın rengi koyu jandarma mavisi olup jandarma mavisi ise fon ve zemin rengine göre değişmektedir. Farklı ülkeler için tasarlanan jandarma kıyafetleri, yüksek kaliteli kumaşlar, su itici özellik ve ulusal renk ve desenlerde karakterize edilmektedir.

JANDARMA KIYAFETLERİ İMALATINDA KULLANILAN KUMAŞLAR

Jandarma kıyafetleri imalatında kullanılan kamuflaj kumaşlar, yüksek kalite gerekliliklerini karşılamaktadır. Kullandığımız tüm materyaller teknik şartnamelere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Kamuflaj kumaşlar, (Gömlek – Pantolon) Ripstop / Gabardin cinsinden kumaşlar ile üretilmektedir. İçeriklerinde kullanılan Pamuk ve Polyester karışımları ise; %100 Pamuk, 65/35 Pamuk / Polyester, 60/40 Pamuk / Polyester, 60/40 Pamuk / Polyester, 50/50 Pamuk / Polyester, 85/15 Pamuk / Polyester şeklindedir. Bunlara birlikte kumaşlarımız tamamen anti bakteriyel olup orman kamuflajı, çöl kamuflajı vb. modellere bulunabilmektedir.

Jandarma kıyafetlerinin yıkanması durumunda hızlı kuruma da garanti edilmektedir. Bu ve benzeri daha sayamadığımız nice özellik, Raff Military Textile ‘ın uzman işçiliğiyle hazırlanan üniformalarda mevcuttur. İnsan vücudunun morfolojik özelliklerine uyan çeşitli jandarma kıyafetleri dahil olmak üzere geniş bir ‘Asker Kıyafeti‘ yelpazesi Raff Military Textile ‘ın portföyünde sizleri beklemektedir.