SUBAY ÜNİFORMALARI

Subay üniformalarının operasyonel alanda önemi oldukça büyüktür. Bir subay üniforması, en ufak bir hata olmadan özel üretim koşullarına uygun olarak üretilmelidir. Bu durum ise subaylık mesleğinin resmiyetini belli etmesi nedeniyle polis teşkilatı, kamu düzeninin korunmasını ve suçların bastırılmasını sağlayan disiplininden gelmektedir.

BİR SUBAY ÜNİFORMASI HANGİ KRİTERLERİ KARŞILAMALIDIR?

Raff Military Textile’in subay üniformaları, ağırlıkları 200-300 gr aralığında değişen, pamuk ve polyester karışımlı, yırtılmaz ve gabardin kumaştan titizlikle hazırlanmaktadır. Unutmadan, Raff Military Textile sahip olduğu nano teknoloji makinelerde anti bakteriyel özelliği ve profesyonel teknolojik süreçlerde subay üniformaları üretmektedir. Subayların teçhizatı ordununkinden farklıdır. Müşterilerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış subay üniformaları ve bununla birlikte bot ve ayakkabılarını veya subay aksesuarlarını bünyemizde bulabilirler.

Subay üniforması ve diğer ekipmanları üreten birçok farklı firma olmasına rağmen, bu firmalardan sadece birkaçı yüksek kaliteli malzemeler kullanarak subay üniformaları imal etmektedir. Raff Military, 50 yıla dayanan geçmişi ve tecrübesiyle bu konuda en güvenilir şirketlerdendir. Çok çeşitli seçeneklere ihtiyaç duyulmasının yanı sıra ürünleri hem sağlık hem de güvenlik kriterlerini karşılaması açısından son derece başarılıdır. Subay kıyafetlerinin imalatında dayanıklılık, şıklık ve yüksek kalite önceliğimizdir.

Polis gömlekleri polyester ve pamuktan, polis ikaz yelekleri ise birçok farklı renkte hazırlanabilmektedir. Pamuğun nemi emdiği ve gerçekten pürüzsüz olduğu bilinmektedir, bu özelliği onu üniforma yapımında ideal ve tatmin edici bir malzeme yapar. Polyesterin özellikleri ise üniformanın dayanıklılığını sağlamasıdır. Raff, üniforma imalatında bu iki hammaddeyi en iyi şekilde harmanlayarak kullanmaktadır.

RAFF MILTARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN SUBAY ÜNİFORMALARI

Üretim ekiplerimiz, farklı ülkelerden gelen talepler doğrultusunda mükemmel bir şekilde organize edilmiştir. Her ülkenin kendi standardı ve tasarımı bulunmaktadır bu nedenle ekiplerimiz malzeme ve subay üniforması talepleri ile ilgili farklı özellikleri dikkate alır. Nitekim her ülke için subay üniforması tasarımı taleplere göre değiştirilebilir. Müşterinin talebine tam olarak uyması için tüm hususlar üretim süreçlerimize uyarlanmaktadır. Üretimimizde subayların teçhizat ve kıyafetlerinin tüm yönleriyle ilgili kapsamlı bilgi birikimi ve deneyimi esastır.

Ayrıca, subay üniforma ve aksesuarlarının imalatında yaratıcılık ve uygun malzemelerin akılcı kullanımı gösterilmektedir. Polis kıyafetlerinin üretim sürecinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir. Ayrıca bu kıyafetlerin herhangi bir sağlık sorunlarına yol açmaması gerekir. Bu durum üniformaların anti-bakteriyel özellik taşıması ile giderilmektedir. Subay üniformaları başlıca ceket, gömlek, şapka, pantolon ayakkabı ve yelek gibi materyallerden oluşur. Tüm bu ürünler Raff Military Textile tarafından üretilip ayrı ayrı olarak tedarik edilebilmektedir.

Subay üniformaları ve diğer benzer bir kıyafet çeşidi olan tören üniformaları, şapkaları, botları ve kemerleri Raff aracılığıyla üst düzey kalitede üretilmektedir. Subay ekipman ve üniformaları yönetmeliklere uygun olarak üretilmekte ve uygun aksesuarlarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Bu kategorimiz üzerinden sizlere sunduğumuz ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.