ASKERİ TÖREN TAKIM ELBİSESİ

Raff Military Textile tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen askeri tören takım elbisesi, bayan tören kıyafeti, subay kıyafeti modellerini burada bulabilirsiniz.

Askeri tören takım elbisesi almak için güvenilir bir üretici ile iletişim kurulmak isteniyorsa, Raff Military Textile en iyi seçenek olacaktır. 30 yıldan daha uzun süredir tekstil alanında faaliyet gösteren firma, askeri tekstil sektöründe sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada önde gelen bir firmadır. Raff Military Textile’ın ihracat yaptığı birçok Türki cumhuriyet, Orta Doğu ve Balkan ülkesi, Afrika ülkesi bulunmaktadır. Birçok ülkenin hem resmi kurumlarının hem de özel kuruluşlarının askeri kıyafet ihtiyacı firmaca karşılanmaktadır.

Askeri kıyafetler arasında en çok talep edilen ürünlerin başında askeri tören takım elbiseleri gelmektedir. Törenlerde giymek üzere üretilen bu kıyafetlerin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Ordunun farklı birimleri için farklı kıyafetler mevcuttur. Denizci takım elbisesi ile karacı ve havacı takım elbisesi birbirinden farklı bir görünüme sahiptir. Ayrıca, farklı rütbelerin takım elbise görünümü de birbirinden farklıdır. Subay takım elbisesi ile astsubay takım elbisesi aynı değildir. Raff Military Textile, her birime ve rütbeye göre askeri tören takım elbisesini üretmektedir. Takım elbiselerde, düğmeler, işlemeler gibi aksesuarlar kullanılır ve kıyafetler kaliteli kumaşlardan elde edilir.