BLOG ANASAYFA > BLOG

Asker Kamuflaj Tişört

Asker Tshirtlerinde kullanılan  dokuma kumaşların Yoğunluğuna (kumaş 1 metrekarelik ağırlığı), 
çekme özelliğine , renk haslığına,  boncuklanma olmamasına dikkat edilir. Kaliteli bir asker tişörtü kırıklıklara ve
 diğer mekanik özelliklere karşı direnç gösterir.
Asker Tshirt Kumaş Yoğunluğu kumaşın üretiminde kullanılan malzeme miktarı ve dolaylı olarak, kumaşın kalınlığını belirlemektedir.
 Asker Tshirt renk haslığı, (ışık ve atmosferik koşullara ortak maruz kalma) hava yıkama ve sürtünme, ışığa maruz kalma için test edilir.
 Renk solması Standart örnekler ile test örnekleri arasında karşılaştırmalar ile görsel  olarak değerlendirilir.
Yüksek derece ışık ve hava ve  diğer risklerin için 5 maruz kalma 8’dir. Bir kumaş beyazlığı bir fotometrede ölçülür.  
Asker Tshirt  dokuma  kumaş çekme yıkadıktan sonra, başlangıç ??değerinin yüzdesi olarak ifade edilen ebatlarda küçültme, kurutma, kuru temizleme, 
ve depolama gösterir.
Kabul edilebilir değerler çözgü çekme için 1.5-5 yüzde ve atkı çekme için Sentetik elyaf ihtiva eden kumaşlar tüylenme özellikle yatkındır.
Kıvrılma direnci katsayısı 180 ° bükülmüş bir kumaş numunesinin geri açısı ya da  yapay bir preslenmiş kıvrımın boyutlarında değişim belirlenir.
Asker Tshirtleri %100 pamuklu kumaştan  120-140-150-160-180 gr/m2 kamuflaj desende  yuvarlak yaka şapkalı şapkasız uzun ve kısa kollu olarak imal edilir.
Asker kamuflaj desen kumaşlar askeri eğitim elbisesi , asker üniforması, asker kıyafetlerinde kullanılan aynı desen olarak asker Tshirtleri üretimi yapılır.