SEÇİM AKSESUARLARI

Seçim aksesuarları genellikle 4 parçadan oluşur. Tişörtler, pantolonlar, şapkalar ve aksesuarlar. Talebe göre özel olarak üretilen kıyafetler, aynı zamanda talebe göre üretilebilen aksesuarlara da sahiptir. Örneğin, bayrak, eldiven, şal, bileklik, rozet, anahtarlık vb.

Üretilen her ürün, destek mesajları ve logolar içerebilir. Özel slogan baskıları veya logoları, seçim günlerine özel olarak yapılmaktadır ve tüm kıyafetlere-aksesuarlara uygulanabilir. Kıyafetler daima talep edilen renk, tasarım beden ve aksesuarlara göre hazırlanmaktadır. Kısacası seçim aksesuarları, seçim ve oy zamanlarına özel olarak yapılmış kıyafetlerdir, diyebiliriz. Herhangi bir seçim uygulaması için hazırlanabilir. Örneğin, okul, politika veya kişisel seçimler gibi.

Seçimler için hazırlanan tüm ürünler, yüksek kalitede ve şık bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Seçimler için logolar, istenirse baskı istenirse nakış şeklinde uygulanır. Ürünlerin şıklığını kaybetmemesi için en düşük renk solması ve çekme oranlarına sahip kumaş yapıları ve malzemeler kullanılır. Üretilecek tişört %100 pamuk, şapkalar ise %50 pamuk ve %50 polyesterdir. Her biri insan sağlığı için uygundur ve anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Tişörtler, mevsime bağlı olarak kısa veya uzun kollu, kalın veya ince seçeneklerde üretilebilmektedir. Yüksek dayanıklılık seviyesinde üretilen ürünlerimiz uzun yıllar aşınmadan kullanılabilmektedir.

Raff Military Textile, dünyanın farklı bölgelerinden yeni müşterilerle her zaman tanışmaya istekli bir ihracat şirketidir. Raff, askeri ve polis üniformaları konusunda uzmanlaşmıştır, ancak aynı zamanda seçim aksesuarları alanında da geniş bir üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşteri ihtiyaçları ve beklentilerine göre sunarak portföyümüzü hiç durmadan genişletmekteyiz.

Raff Military Textile, Türk Hava Yolları da dahil olmak üzere birçok şirket için özel tişörtler tasarlamıştır. Ürünlerimiz en kaliteli kumaşlardan yapılmış ve Avrupa, Afrika, Orta Doğu’da yoğun ihracatları gerçekleşmiştir. Portföyümüzde bulunmayan daha birçok ürün, talebe bağlı olarak eklenebilir. Örneğin, bir fikirlerinizi veya sloganınızı iletmek için bilezikler, bayraklar, sırt çantaları ve diğer ürünler kullanılabilir. Tüm bu seçim aksesuarları Raff Military Textile aracılığıyla gerekli teknik özellikler doğrultusunda üretilebilmektedir.

Müşterinin istediği herhangi bir logo veya slogan stili, herhangi bir deformasyona neden olmadan ürüne dahil edilecektir. Pandemiyle birlikte şu anda mevcut taleplerinde değiştiğini söyleyebiliriz. Hayatımızın bir parçası haline gelen maskeler de bugün seçim aksesuarları kapsamında talep edilmektedir. Raff Military Textile, müşterilerinin bir sonraki seçimde ihtiyaç duyacağı her türlü talepler ve ürünler için daima hizmetinizdedir.

Raff Military Textile, hem askeri üniformalar hem de seçim aksesuarları için yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimiz hava yolu, kara yolu veya deniz yolu ile dünya çapında güvenle gönderilmektedir. Firmamız daima müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır ve piyasadaki en iyi malzemelerle ürünlerini üretmektedir. Şimdi seçim aksesuarları ürünlerimizi bu kategori üzerinden detaylı olarak inceleyebilir ve ‘İletişim’ sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.