Raff Military Textile Hakkında

Temelleri yaklaşık yarım asır önceye dayanan Raff Askeri Tekstil yenilikçi, teknolojik gelişmelere açık ve geçmişten gelen bilgi, birikim, tecrübesini harmanlayan kadrosuyla bugünlere adını taşımış kurumsal bir firmadır.

 

Kurulduğu günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan firmamız askeri tekstil alanında başarısını kanıtlamış önde gelen üretici firmalardan biri haline gelmiştir. Gerek iç pazar gerekse dış pazarda faaliyetlerini sürdürmektedir.Üretimimizin ana temalarını asker kıyafetleri, polis kıyafetleri ve kurumsal kıyafetler oluşturmaktadır. Askeri tekstil alanında uzmanlaşmış olan firmamız çalıştığı tüm ülkelerin üniforma tasarımı ve numunelendirilmesinde uluslararası kalite standartlarını baz alarak, teknik şartnamelere uygun ürettiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Ağırlıklı olarak Afrika kıtası ve Ortadoğu ülkelerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz ve hedefimizde Latin Amerika bulunmaktadır.Kalite ve yönetim sistemini sürekli geliştiren Raff Tekstil kalitesini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile tescillemiş olup ISO 10002:2014 müşteri memnuniyeti sertifikalarına sahibiz. İhracat odaklı çalışan firmamız profesyonel ekibi ile her aşamada işin bir parçasıdır. Müşterilerimiz ile doğru, sağlıklı iletişim ve ilişki kurmak en büyük avantajlarımızdan biridir. Tüm süreçlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak algılayıp “çözüm ortağı” olma yolunda adımlar atıyoruz. Yakın, güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurarak satış sonrası desteğimizi de devam ettirmekteyiz.

 

Geçmişten bugüne “en iyi hizmet, en iyi kalite, en iyi fiyat ve hızlı servis” ilkelerini benimseyerek tüm gayret ve imkânlarımızı sonuna kadar kullandık. Hedefimiz sektöründe uluslararası bilinirliğe sahip öncü firmaların arasında yerini almaktır.İstikrarlı adımlarla gelişimi sürdüren firmamız Türkiye’nin ekonomisinde pay edinmeye gururla devam etmektedir. Yarım asırdır imalat ve ihracat yapan Raff Tekstil, ülkemizin Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’nin gelişimine, güçlenmesine ve rekabet yeteneğine katkıda bulunan Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) üyelikleri bulunmaktadır.