Raff Military Textile Hakkında

KURUMSAL

Raff Military Textile olarak uluslararası alanda polis ve askeri giyim üretim, dağıtım ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Markamız, sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkmış ve bugün, 50 yılı geride bırakmıştır. Göstermiş olduğumuz üstün müşteri memnuniyeti ve yayılımı ile askeri tekstil alanında, önde gelen uluslararası üreticilerden biri olmayı başarmış olmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz bugün Balkan, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde kullanılmakta ve önemle tercih edilmektedir.

RAFF; ‘’Royal Army’s Future Forces’’ kelimelerinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Marka ismimiz, hizmet ettiğimiz sektöre duyduğumuz saygı ve değeri yansıtmaktadır.

 

MİSYON

Uluslararası kalite standartlarına göre polis, askeri ve kurumsal giyim ürünleri üretiyoruz. İnovasyon ve teknolojik gelişmeler markamızın gelişim ve sürdürebilirliği için ilk dikkat ettiğimiz unsurlardır. Her zaman yenilikçi olmaya ve trendleri tespit etmeye çalışıyoruz. Amacımız kaliteden ödün vermeden en iyi askeri ve polis giyim ürünlerini en uygun fiyata üretmektir. Müşterilerimizle güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz. Her zaman ihtiyaç ve beklentileri karşılamak bununla birlikte mümkün olan en hızlı teslimatı sağlamak için çalışıyoruz.

 

VİZYON

Askeri, Polis ve Kurumsal tekstil ürünleri sunan markalar içinde Türkiye’de en iyi firma olmayı başardık şimdi ise dünya genelinde de “İlk 5 Arasında” yer almayı hedefliyoruz.

 

SERTİFİKALAR

  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyeti


ŞİRKET ÜYELİKLERİ VE ORTAKLIKLARI

  • Savunma ve Havacılık Sanayii Sanayicileri Derneği (SASAD)
  • Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI)
  • T.C. Cumhurbaşkanlığı – Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB)