İTFAİYECİ KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ

Raff Textile bünyesinde sunduğumuz İtfaiyeci Elbisesi, İtfaiyeci Miğferi, Kauçuk İtfaiyeci Çizmesi vb. itfaiye malzemelerini bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

İş kıyafetine en çok ihtiyacı olan meslek grupları arasında itfaiye belki de en üst sırada yer almaktadır. İş gereği, alevlerle mücadele etmesi gereken itfaiyeciler için iş güvenliği çok önemlidir. İş güvenliğini sağlamanın en temel yolu da, yapılan işe uygun kıyafetler tercih etmekten geçmektedir. Mesleki kıyafetlere yönelik tekstil sektöründe otuz yıllık bir tecrübeye sahip olan Raff Textil, itfaiye kıyafetlerini de mümkün olan en iyi şekilde üretmek için büyük çaba harcamaktadır. Eğer itfaiye kıyafetine ihtiyaç duyuyor ve bu ürünü güvenli bir yerden alıp, sağlığınızı korumak istiyorsanız, birinci tercihiniz mutlaka Raff Textile olmalı.

İtfaiye kıyafetlerinden en önemli nokta, pek çok kişinin kolayca tahmin edebileceği gibi, kıyafetlerin alev almaz kumaştan yapılmış olmasıdır. Kumaşta bir kalitesizlik söz konusu olursa, çok büyük felaketler gerçekleşebilir. Bu yüzden, itfaiye kıyafetleri temin edilirken, ürünün kaliteli olduğundan emin olmak gerekir. Raff Textil, itfaiye kıyafetini mümkün olan en iyi şekilde üretebilmek için her zaman en kaliteli materyali kullanmaktadır.
Fakat itfaiye personeli için sadece itfaiye üniforması yeterli değildir. Sürekli olarak alevlerle mücadele eden bu insanların çeşitli yardımcı aksesuarlara da ihtiyacı vardır. Kauçuk itfaiye çizmeleri önemli aksesuarların başında gelmektedir. Bununla birlikte, itfaiyeci miğferi de mutlaka temin edilmelidir. Tüm bu gerekli kıyafeti ve aksesuarı en iyi şekilde elde etmek için, Raff Textile ile iletişime geçebilirsiniz.