MEDİKAL KIYAFETLER

Raff Textile olarak sunduğumuz Cerrahi Takım, Doktor Önlüğü ve Hastane Terliği gibi medikal ürünlerimizi ÜRÜNLER / MEDİKAL başlığımız altında bulabilirsiniz.

Günümüzde birçok farklı meslek grubu için üniformalar veya mesleki giysiler gerekli olmaktadır. Çeşitli meslek gruplarında çalışan birçok kişi için bu kıyafetlere ulaşmak bir zorunluluktur. Devamlı olarak mesleki kıyafet içinde çalışması gereken meslekler arasında, medikal alanındaki meslekler önemli bir yer tutmaktadır. Doktorlar, hemşireler, hasta bakıcılar ve cerrahlar devamlı olarak meslek önlüğü ile çalışmaktadır. Bu kıyafetleri üreten birçok farklı firma olsa da, kıyafetlerin üretimini kaliteli ve prosedürlere uyacak şekilde yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Medikal alanında çalışıyorsanız ve mesleki kıyafete ihtiyacınız varsa, sizin için doğru tercih, bu alanda 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Raff Textil olmalıdır.

Hastane tekstil grubundaki ürünler tüm bedenlere uygun şekilde ve birçok farklı renk seçeneğiyle üretilmektedir. Bu ürünler imal edilirken en çok üzerinde durulması gereken konulardan birisi de malzemelerin kaliteli olmasıdır. Raff Textil, üretimini her zaman en iyi malzemeleri kullanarak yapar ve medikal alanında da bu konuda bir değişim olmamıştır.
Medikal alanı için üretilen kıyafetlerde son derece kaliteli ürünler olan poliviskon ve polikoton gibi kumaş çeşitleri kullanılmaktadır. Ayrıca, bu alanda sadece kıyafet üretimi yapılmamakta, kıyafetin yanında yardımcı aksesuarlar da üretilmektedir. Tamamen deriden yapılmış ve kaymayı engelleyen terlikler mevcuttur ve 38-45 numara arasında seçenekler vardır. Kıyafetler de aksesuarlar da hem kadın hem de erkek için en iyi şekilde üretilmektedir.