ASKERİ SPOR GİYİM

Raff Military Textile bünyesinde en kaliteli malzemeler üretilen eşofman takımı ve asker şort takım gibi spor malzemesi modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Asker kıyafetleri ve malzemeleri üreten birçok farklı firma bulunmaktadır. Fakat bunların birçoğunun ürettiği ürünler yeterince kaliteli değildir. Kaliteli malzemeden üretilmiş ve uygun fiyatlarda satışa sunulan askeri ürünler almak isteyen kurumlar, bu ihtiyaçlarını Raff Military Textile ile bağlantı kurarak karşılayabilirler. Raff Military Textile, bu alandaki otuz yılı aşmış tecrübesi ile, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da önde gelen firmaları arasındadır. Firmamız, Türkiye haricindeki birçok ülke için de askeri ürün imalatı yapmaktadır. Askeri malzemeler deyince akla gelebilecek birçok farklı ürün grubu mevcuttur. Bunlar arasında üniformalar, kamuflaj kıyafetleri, botlar gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Fakat askerlerin, kamuflaj, üniforma ve askerlik deyince ilk akla gelen malzemeler haricinde de bir takım ürünlere ihtiyacı vardır. Bunlardan biri de, sitemizde spor gruplar başlığı altında bulunan eşofman takımlar vb. ürünlerdir. Polyester veya Microfiber Kumaş gibi yüksek kalitedeki kumaş seçeneklerinin kullanıldığı eşofman takımları, yönetmeliğe uygun olarak, yeni hedeflere göre, tüm bedenlere göre ve birçok renkte mevcuttur. Sadece askeriye değil, kimi özel kurumlar tarafından da talep edilen eşofmanlar, polis güçleri tarafından da kullanılmaktadır.