ASKERİ KADIN ÜNİFORMASI

Kadınlar yaşantımızın her alanında yer alan önemli varlıklardır. Tıpkı hayatın her alanında olduğu gibi askeri alanda da kadınların gücünü görebilirsiniz. En kaliteli ve detaylı işlevlere sahip askeri kadın üniformalarını ise uzman işçilik garantisiyle Raff Military Textile ‘den temin edebilirsiniz.

Kadınların ordudaki yeri, askeri dünyanın hizmet ettikleri veya temsil ettikleri toplumlara görünür bir özgünlük kazandıran ve benzersiz sosyal ve kültürel özgürlüklere sahip oldukları gerçeğine işaret etmektedir. Kadınların ordudaki rolüyle birlikte mevcut askeri örgütlenmelerdeki operasyonel kapasitesi ve etkinliğinin hafife alınamayacağı gözlemlenmiş ve söz konusu çatışmalar boyunca kadınların ordudaki yerleri sağlamlaşmıştır.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ KADIN ÜNİFORMALARININ ÖZELLİKLERİ

Raff Military Textile, kendi adına erkekler için olduğu kadar kadınlar için de tamamen eksiksiz askeri kıyafetler üretmekte ve aynı zamanda çok çeşitli polis ekipmanları sunmaktadır. Raff, askeri sektörde omuz omuza görev yapan yetenekli ve cesur kadınlarımız için üniforma ve aksesuar üretiyor. Raff Military Textile, kadın askeri üniformalarının hem kaliteli hem de iyi tasarımının tanınmasını isteyen kurumlar için en iyi başvuru kaynağı olmaktadır.

Raff Military Textile, kadınlar için askeri üniformaların tasarımı ve üretiminde önemli bir teknik uzmanlığa ve profesyonelliğe sahiptir. Ayrıca uzun süredir bayan askeri kıyafet ve aksesuarlarına uygun üretim yapmaktayız. Askeri törenlerde kullanılan kadın üniformaları ile operasyonel kadın askeri üniformaları birbirinden ayrılmalıdır. Ürünler farklı mesleklere sahip olduğu için üretim süreçleri de farklı olmalıdır. Raff Military Textile tarafından üretilen tüm ürünler, tabii ki kadın askeri üniformalarımız da dahil olmak üzere amaca ve kullanıma uygundur.

ASKERİ KADIN ÜNİFORMALARINDA KULLANILAN MATERYALLER

Askeri giysiler ve kadın kamuflaj üniformaları iklim koşulları dikkate alınarak farklı şekillerde üretilmektedir. Kamuflaj ve askeri eğitim kıyafetleri polyester/pamuk karışımından (65/35, 60/40, 50/50) yapılmıştır. Ayrıca Ripstop veya Gabardine’de üretilmektedir. Kadın askeri tişörtleri %100 pamuktan, askeri örgüler %100 akrilikten ve yün karışımından (50/50, 30/70) yapılmaktadır. Özelleştirilebilir kadın askeri kıyafetlerimiz poliviskon ve yünden üretilmiştir. Dış giysiler %100 pamuk, %100 polyester veya ikisinin karışımından yapılır. Parka %100 polyesterden yapılmıştır. Isı yalıtımı için Microfleece, suya ve yağmura karşı yalıtım için diğer özel malzemeler kullanılır. Nano/anti-bakteriyel kumaşlar kullanılmaktadır.

Bayan jandarma kıyafetlerimizin imalatında kullanılan kamuflaj kumaşlar yüksek kalite gereksinimlerini karşılamaktadır. Kumaşlarımız ulusal teknik şartnamelere uygun olarak hazırlanmaktadır. Kamuflaj Ceketlerimiz Yırtılmaz / Gabardin Kumaş Çeşitleri, Pamuk / Polyester Karışımlarından üretilmektedir. Firmamız ayrıca bazı kadın asker üniformaları için özel malzeme de üretmektedir. Bu ürün, üniformayı aynı anda rüzgar geçirmez ve nefes alabilir hale getirme özelliğine sahiptir. Hem kadınlar hem de erkekler askeri sistem ve süreçlerde önemli bir role sahiptir. Bu nedenle Raff, onlara kadın vücudunun morfolojik özelliklerine uyan geniş bir kamuflaj kıyafeti yelpazesi sunar. Raff Textile’de askeri kadın üniformalarımızı detaylıca inceleyebilir ve tedariğinizi gerçekleştirebilirsiniz.