ASKERİ KASK

Askeri kask, asker malzemeleri arasında en gerekli bulunan ürünlerden bir tanesidir. Birçok askeri kurum ve kuruluş yıllık olarak sürekli askeri kask temin etmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun sebebi ise kaskların çok çabuk yıpranıp kullanılmaz hale gelmesidir. Satışa sunulan kask modellerinin ömrü ne yazık ki 1 yıl veya 2 yıl dayanabilmektedir.

Yönetmelik tarafından belirlenen şartlara göre üretilen, askeri kask modellerini bulmak ta gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Yüklü maliyetleri hafifletmek isteyen şirketler, daha az dayanıklı malzemelerle askeri kask üreterek hem maliyetten tasarruf edip hem de müşterilerine uygun fiyat sunmayı amaçlamaktadır. Fakat askeri malzemelerde az dayanıklı ürün kullanımı, maalesef kısa süreli kullanımlara yol açarak her yıl yeni ürün masrafı yapılmasına neden olmaktadır. Biz Raff Military Textile olarak yaklaşık 50 yıl önce sektörümüzdeki bu durumu giderme amacıyla yola çıktık. Askeri kask üretimi konusunda 50 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız, en dayanıklı malzemelerden yararlanarak daha uzun yıllar dayanan askeri kask üretimini gerçekleştirmektedir. Askeri kask üretiminde dayanıklı kurşungeçirmez malzemelerden yararlanılmaktadır.

Kaskın ham maddesi ise kevlerdir, aynı malzeme, Raff Military Textile tarafından üretilen balistik yeleklerde de kullanılmaktadır. Raff Military Textile askeri tekstil sektöründe hem kaliteli üretimiyle hem de bu kapsamda üretilen tüm ürünlere bünyesinde yer vermesiyle ön plana çıkmaktadır. Yalnızca askeri kask modelleri değil, asker malzemeleri kapsamında her ürün, Raff Military Textile tarafından üstün kalite standartlarında üretilerek uzun yıllar boyunca kullanılmaya uygun bir şekilde satışa sunulmaktadır. Müşterilerine sunduğu bu çeşitli ve kaliteli ürün portföyü sayesinde birçok Orta doğu, Balkan, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde başarılı firmalar arasında gösterilmektedir. İhtiyacınız olan her türlü askeri ürün için Raff Military Textile ‘ın sizlere sunduğu ürün portföyünü inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.