ASKERİ MALZEME VE EKİPMANLAR

Raff Textile tarafından üretilen hücum yeleği, taktik yeleği, askeri palaska, askeri eldiven, uyku tulumu gibi aksesuar modellerini burada bulabilirsiniz.

Askeri kıyafetler üreten birçok firma olsa da bu işi kaliteli şekilde yapan firma sayısı kısıtlıdır. Raff Military Textile, bu ürünleri en iyi şekilde imal eden firma olarak bilinmektedir. Firmamız, çok çeşitli askeri ürünün üretimini yapmaktadır. Ayrıca, ürettiği bu ürünler sadece Türkiye’deki kurumlar tarafından değil, dünyadaki birçok ülke tarafından da kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanıldığı ülkeler arasında Türki cumhuriyetlerin yanı sıra, birçok Balkan ülkesi ve Orta Doğu ülkeleri de yer almaktadır. Askeri kıyafetler kadar, kullanılan aksesuarlar da önemlidir.

Aksesuarların işlevleri türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat genel bir tanım yapmak gerekirse, askeri kıyafetlerdeki aksesuarların temel görevi, kamuflaj üniformaları tamamlamak ve güvenliği artırmaktadır. Bu aksesuarları askerlerin yanı sıra, polisler, özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan kişiler de kullanılabilir.

En çok kullanılan aksesuarlar arasında, tabanca ve telsiz kılıfları, su mataraları, palaskalar, kepler yer almaktadır. Ayrıca, hem askeri aksesuar olan hem de askeri kurumlar haricinde bir görev yapan kişiler tarafından da kullanılabilecek ürünler arasında kelepçeler, kalkanlar, uyku çadırları ve uyku matları yer almaktadır.
Bu malzemelerin tamamı, Raff Military Tekstil tarafından, en iyi ve en güvenli şekilde üretilmektedir. Bu ürünler en kaliteli şekilde üretilmelerinin yanı sıra, en uygun fiyata sunulmaktadır.