POLİS AKSESUARLARI

Raff Military Textile olarak sunduğumuz polis aksesuarları modellerimiz arasında Polis Yeleği, Polis Çantası, Polis Kaskı, Polis Şapkası vb. ürünlerimiz bulunmaktadır.

Polisler tarafından kullanılmakta olan polis aksesuarlarına sahip olmak isteyen kişilerin birçok farklı firma ile görüşmesi son derece doğal bir davranıştır. Bunun sebebi ise aksesuarların yönetmeliklere uygun, birinci sınıf malzemelerden dayanıklı ve sağlam olarak üretilmesi gerekliliğidir. Ayrıca polis aksesuarlarının herhangi bir sağlık sorununa neden olmayacak şekilde üretilmesi de oldukça önemlidir. Günümüz dünyasında polis aksesuarlarını ve diğer polis malzemelerini üretmekte olan birçok farklı firma bulunsa da, tüm kriterlere ve yönetmeliklere uygun olarak polis aksesuarı üretimi yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Raff Military Textile, asker – polis kıyafetleri başta olmak üzere bu alanda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri en kaliteli malzemeler kullanarak ve tüm yönetmeliklere uygun bir şekilde imal eden firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra polis ve askerlerin eksiklerini tamamlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için de askeri malzeme aksesuar ve ayakkabı üretimi de yapılmaktadır.

Asker ve polisler için üretilmekte olan ürünler arasında şapkalar, ayakkabılar, botlar, kar maskeleri, kemerler, sırt çantaları, tabanca kılıfları, su mataraları, polis kaskları gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler en kaliteli malzemelerden üretilmekle beraber tüm kriterlere uygun olarak satışa sunulmaktadır. Asker ve polisler için üretilen çadırlar ise 5 ile 500 kişi arasında kapasite ile üretilmektedir.