POLİS BOTU VE POLİS AYAKKABISI

Raff Military Textile tarafından tasarlanan ve üretilen ayakkabıları; Polis Botu, Polis Ayakkabısı, Bayan Tören Ayakkabısı seçeneklerini bu bölümümüzde size sunuyoruz.

Polislerin kullanmakta olduğu polis kıyafetlerini ve diğer polis malzemelerini temin etmek isteyen insanların farklı farklı firmalar ile görüştükleri oldukça bilinen bir gerçektir. Polis kıyafeti satın almak isteyenlerin birçok farklı firma ile görüşmesinin temel sebebi ise bu kıyafet ve diğer ürünlerin yönetmeliklere uygun, dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile üretilmesi zorunluluğudur. Polis botu ve ayakkabısı ise birinci sınıf malzemeler kullanılarak sağlık sorunu oluşturmayacak şekilde üretilmelidir. Günümüzde polis botu ve ayakkabısı üretimi yapmakta olan yüzlerce farklı tekstil firması bulunsa da; tüm kriterlere uygun, sağlıklı ve kaliteli üretim yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Raff Military Textile, ihtiyaç duyula tüm polis botu, ayakkabısı ve diğer tüm malzemeleri en kaliteli şekilde üretmekte olan firmalar arasında yer almaktadır.

Raff Military Textile, polis ve askerler için birçok farklı ürün imal etmektedir. Polis – asker kıyafetleri, aksesuarlar, ayakkabı ve botlar da bu ürünler arasında yer almaktadır. Asker ve polislerin ihtiyacına uygun olarak üretilen ayakkabı, bot ve terlik modelleri poliüteran olarak isimlendirilen inek derisi, permo ve plastik orta taban seçeneklerine sahip 37-47 numara arasında üretilmektedir. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi ayakkabı ve botlar da en kaliteli malzemeler ile üretilmektedir.