ASKERİ BOT VE ASKER AYAKKABISI

Raff Military Textile ile kamuflajlı veya tek renkli askeri bot ve asker ayakkabılarını toptan olarak tedarik edebilirsiniz. Ürünlerimizi ise detaylı olarak bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Askeri malzeme üreten birçok firma mevcuttur fakat bu firmalar arasından kaliteli ve güvenli üretim yapanların sayısı son derece azdır. Kaliteli askeri malzeme üretim deyince akla ilk gelen firma, Raff Military Textile olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu alanda çok uzun bir tecrübeye sahip olan firmamız, en kaliteli askeri malzemeyi üretip satışa sunmaya dikkat eder. Firmamız sadece Türkiye değil, birçok Orta Doğu ve Balkan ülkesi, Afrika ülkesi ve Türki cumhuriyetler için de üretim yapmaktadır.

Askeri malzeme deyince akla ilk gelen ürünler ise askeri bot ve asker ayakkabıları olmaktadır. Askeri botlar çok farklı çeşitlerde üretilebilir. İklim şartları bot seçiminde en önemli faktördür. Bottan, su geçirmemesi ve karlı zeminde kaymaması beklenebileceği gibi, sıcak havada rahat kullanılabilmesi de beklenebilir. Tek renk kullanılarak üretilebileceği gibi, kamuflaja uygun desenler ile de üretilebilir. Botlar için en önemli faktör sağlamlıktır.

Askeri bot ve asker ayakkabısı temin edecek firmaların ilk önce ürünün kalitesine baktığı bir gerçektir. Sektörümüzde ne yazık ki birçok üretici firma daha fazla kar elde etmek için kalitesi uygun fiyatlı, düşük malzemeler ile üretim yapmaktadır. Bu durum ürünleri kullanacak kurumlar için çok fazla sorun oluşturmaktadır. Nedeni ise askeri personellerin gündelik olarak sürekli kullanmış oldukları bot ve ayakkabılar daha kısa sürede yıpranır hale gelmektedir.

Çoğu zaman bu ürünlerde resmi şartnamelere bile uyumluluk gözlenmez çünkü resmi şartnameler her zaman üretilecek ürünün hem ömrünün daha uzun hem de insan sağlığına uygun olmasına yöneliktir. Fakat düşük kalitede kullanılan malzemeler, askeri bot ve asker ayakkabılarını dayanıksız hale getirmektedir. Kesin olarak su geçirmemesi gereken botlar bile zamanla su geçirmeye başlamaktadır. Bununla birlikte anti bakteriyel olmayan bu malzemeler, çeşitli alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır.

Biz Raff Military Textile olarak sektörümüzde her zaman ürettiğimiz ürünlerin üstün kalitede ve insan sağlığına uygun olmasına özen göstermekteyiz. Bunun için ilk olarak resmi şartnameleri dikkate almaktayız. Üretimimizde kullandığımız her malzemeyi 1.sınıf kalitede seçmekteyiz. Böylelikle müşterilerin taleplerine ve memnuniyetlerine yönelik çalışma hedefimizi de başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Raff Military Textile’ ın üretmiş olduğu asker ayakkabıları kapsamında bulunan spor ayakkabıları, gün boyu ayakların rahat etmesine sağlayacak yapıda olmaktadır. Bunun için tabanlarında oldukça yumuşak sünger malzeme kullanılmıştır. Ayakkabılar, antistatik, antibakteriyel özelliklere sahiptir ve bunların yanında şok emici topuk bölgesi gibi özellikleri de barındırır. Ayakkabılar da botlar gibi 36-47 beden arasında üretilmektedir.

Askeri botlar tamamen deri malzemeden üretilmektedir. Ortopedik tabanlıdır ve ayağı serin tutar, aynı zamanda bütün botlar, su geçirmez özelliklere de sahiptir. Kısacası Raff Military Textile tarafından üretilmekte olan bot ve ayakkabılar tam olarak taleplerinize hitap etmektedir. Hiçbir ürün, sorun çıkarmadan yıllar boyu kullanıma uygundur. Müşterilerimizin hem üstün kalite hem de rahatlık ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır. Kullanım alanlarına veya mevsimsel özelliklere göre uygun olan modellerimizi web sitemiz üzerinden inceleyerek seçebilirsiniz.