ASKERİ BOT VE ASKER AYAKKABISI

Raff Military Textile bünyesinde kaliteli malzemeler kullanılarak ürettiğimiz kamuflajlı veya tek renkli askeri bot ve ayakkabılar bu sayfamızda sergilediğimiz ürünlerdir.

Askeri malzeme üreten birçok firma mevcuttur. Fakat bu firmalar arasından kaliteli ve güvenli üretim yapanların sayısı son derece azdır. Kaliteli askeri malzeme üretim deyince akla ilk gelen firma, Raff Military Textile olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu alanda çok uzun bir tecrübeye sahip olan firmamız, en kaliteli askeri malzemeyi üretip satışa sunmaya dikkat eder. Firmamız sadece Türkiye değil, birçok Orta Doğu ve Balkan ülkesi, Afrika ülkesi ve Türki cumhuriyetler için de üretim yapmaktadır.

Askeri malzeme deyince akla ilk gelen ürünler ise askeri botlar olmaktadır. Askeri botlar çok farklı çeşitlerde üretilebilir. İklim şartları bot seçiminde en önemli faktördür. Bottan, su geçirmemesi ve karlı zeminde kaymaması beklenebileceği gibi, sıcak havada rahat kullanılabilmesi de beklenebilir. Tek renk kullanılarak üretilebileceği gibi, kamuflaja uygun desenler ile de üretilebilir. Botlar için en önemli faktör sağlamlıktır. Botlar tamamen deri malzemeden üretilmektedir. Botlar tamamen ortopedik tabanlıdır ve ayağı serin tutar. Bununla birlikte su geçirmezdir. Kısacası botlar son derece kalitelidir. Kullanım alanlarına göre uygun olanı seçebilirsiniz. Botlar 36-47 beden arasında üretilmektedir.

Ayakkabılar da benzer şekilde çok kalitelidir ve birçok farklı seçenek mevcuttur. Aynı botlar gibi tamamen ortopediktir. Ayakkabılar, antistatik, antibakteriyel özelliklere sahiptir ve bunların yanında, şok emici topuk bölgesi gibi özellikleri de barındırır. Ayakkabılar da botlar gibi 36-47 beden arasında üretilmektedir.