PROMOSYON KIYAFETLER

Ürünler / Promosyon Kıyafetler başlığı altındaki Raff Military Textile modelleri arasında Pilot Takım Elbisesi, Bayan Kurum Üniforması, Kurumsal Şapka vb. ürünler yer almaktadır.

Günümüzde, eskisinden çok daha fazla meslek grubu için üniformalar veya iş kıyafetleri zorunlu hale gelmiştir. Polis, asker, doktor, itfaiye gibi meslek gruplarında iş kıyafetleri daha çok iş güvenliği amacı ile kullanılsa da, bazı meslek gruplarında ise daha çok şıklık amacıyla üniformalar kullanılmaktadır. Bu meslek grupları arasında ilk akla gelenler pilotluk ve hosteslik olmaktadır. Bu iş grupları için üretilen takım elbiselerde en çok dikkat edilmesi gereken nokta, ürünlerin şık bir görüntüye sahip olmasıdır. Bu yüzden de kullanılan malzemelerin ve eğer varsa aksesuarların kaliteli olması gerekmektedir. Bu tip promosyon kıyafetleri arayan birçok insan, bu süreçte birçok kalitesiz kıyafet örneği ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumdan kaçınmak için, bu alanda büyük bir tecrübeye sahip olan Raff Military Textile’i tercih edebilirsiniz.

Bu tip özel takımların ve elbiselerinin kumaşlarının kaliteli malzemelerden elde edilmiş olması son derece önemlidir. Raff Military Textile olarak, bu promosyon kıyafetleri imal ederken kullandığımız materyaller, son derece kaliteli kumaş çeşitleri olan poliviskon ve polikotondur. Ayrıca, kıyafetlerin şıklığını artırmak için metal düğmeler veya seremoni aksesuarları da bu kıyafetlerde en iyi şekilde kullanılmaktadır. Bu tip kıyafetlerin şıklığını artırmak için her zaman bazı aksesuarlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin, kurumsal şapkalar veya kadınlara uygun seremoni ayakkabıları, promosyon kıyafetlere sık bir şekilde eşlik etmektedir. Bunlar da, en iyi şekilde imal edilmekte ve en uygun şekilde satışa sunulmaktadır.