Gineli İş Ortaklarımız ile Sinerjik İşbirliğimiz Yeniden Güçleniyor!

Dünyanın dört bir yanındaki silahlı kuvvetler için son teknoloji çözümler sunmayı taahhüt eden Raff Military Textile olarak, güçlü iş ortaklıkları kurmanın önemini biliyoruz. Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde, değerli iş ortaklarımızla bir araya gelmek üzere Gine’nin canlı başkenti Konakri’ye tekrar ziyarette bulunduk.

Our Synergistic Cooperation with Our Guinean Business Partners Is Strengthening Again!

Gine Halkı Her Zaman Bizi Samimiyetle Kucaklıyor

Başkent Konakri canlı atmosferi ile bizi her zaman büyülüyor. Hareketli sokaklar, canlı pazarlar ve rengarenk geleneksel kıyafetler ile Gine’nin zengin kültürel mirasını deneyimlemek gezimizin en güzel parçası diyebiliriz.

Elbette, başkent Konakri’deki öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla bir araya gelerek burada değişen koşullar ve siyasi otorite ile birlikte hizmetlerimizin koşulsuz, şartsız ve kesintisiz devam edeceği taahhüdünü yinelemekti. Bu görüşmeler ile değerli işbirliğimizin gücüne olan güvenimiz bir kez daha teyit edildi ve ortak hedeflerimiz konusunda bizi yeniden motive etti.

Gine’deki Müşterilerimizin İhtiyaç ve Tercihlerini Yeniden Analiz Ettik

Gezimizin geri kalanında ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını bizzat keşfetmeye zaman ayırdık. Konakri’nin hareketli pazarları, askeri tekstil endüstrisinin çeşitli taleplerine yeni bir bakış açısı sundu. Silahlı kuvvetlerin özel gereksinimleri ve en son trendler hakkında fikir edinmenin yanı sıra bölgenin kurak ve sıcak ikliminde, kullanmış olduğumuz kumaşın avantajlarını bir kez daha gözlemlemiş olduk. Gine’deki müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde ürünlerimizi uyarlamamıza olanak tanıyan zengin bir bilgi birikimiyle Türkiye’ye geri döndük.

Ortaklıklarımızı yeniden güçlendirdik

Our Synergistic Cooperation with Our Guinean Business Partners Is Strengthening Again!

Raff Military Textile olarak amacımız her zaman güven ve karşılıklı saygıya dayalı güçlü ilişkiler kurmaktır. Gine’nin Başkenti Konakri’ye yeniden düzenlemiş olduğumuz bu ziyaret vesilesiyle de bu konudaki istikrarımızı bir kez daha değerli iş ortaklarımıza göstermiş olduk. Profesyonel alanın ötesinde, ortaklarımız ile birbirimizi daha iyi anlamamızı sağlayan yemekler ve kültürel geziler gibi sosyal faaliyetlerde de bulunduk. Bu güçlü bağlar şüphesiz gelecekteki ortak çabaların başarısına büyük katkı sunacaktır.