Raff Military Textile Milipol Paris’ten Yoğun İlgiyle Geri Döndü!

Geçtiğimiz günlerde Paris’te düzenlenen dünyanın en büyük güvenlik fuarı Milipol Paris 2023’e katılma ayrıcalığını yaşadık. Yaklaşık 30.000 kişinin katılım gösterdiği bu görkemli fuarda markamız, çok çeşitli ziyaretçilerden yoğun ilgi görmesiyle askeri tekstil alanında başarısını tüm dünyaya bir kez daha kanıtladı.

Uluslararası Vizyonerler ile Bir Araya Gelmek

Milipol Paris her iki yılda bir düzenlenerek gerek stand sahipleri gerek ziyaretçileri açısından savunma ve güvenlik sektöründeki birbirinden vizyoner iş insanlarını bir araya getiriyor. Markamız Raff Military Textile ise düzenlendiği her yıl muhakkak katılım sağlama gayretini gösteriyor ve her yıl olduğu gibi bu yıl da Milipol Paris, alanında çok başarılı profesyoneller ile bağlantı kurmak için bizlere güzel bir platform sağladı.

Yoğun Bir İlgi ile Karşılandık

Raff Military Textile olarak uzun yıllardır tekstil alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu süreçte birçok ülkeyi ziyaret ettik ve sayısız potansiyel müşteri ile görüşme fırsatı bulduk ancak her ziyaretimizde karşılaştığımız yoğun ilgi bizi her zaman şaşırtmayı ve memnun etmeyi başarıyor. Her zaman olduğu gibi Milipol Paris’te karşılaştığımız sıcak ilgi de bizi gerçekten çok etkiledi. Portföyümüzde yer alan ekipmanlar savunma sanayi profesyonellerinin yanı sıra sivil ziyaretçilerin de ilgisini çekti. Karşılaştığımız bu ilginin, Raff Military Textile’in savunma sektörüne sunduğu ürünlerin uygunluğunun ve kalitesinin herkes tarafından takdir edildiğinin bir kanıtı olduğunu söyleyebiliriz.

ATAMAP Associates Genel Müdürü Bay Kunle Abeshinbioke ile Raff Military Textile Genel Müdürü Eray Yükseloğlu ve Satış Direktörü Ceyhun Şahbaz

ATAMAP Associates International ile İşbirliği

Fuarda ortaya çıkan birçok verimli işbirliği arasında en öne çıkanlardan biri de Nijerya’nın önde gelen güvenlik şirketlerinden ATAMAP Associates International ile yaptığımız işbirliğiydi. Ortak değerlerimiz, alanımızdaki uzmanlığımız ve kaliteye olan bağlılığımızın bir sonucu olarak ATAMAP Associates ile güçlerimizi birleştirdik. Müzakereler ve fikir ortaklığı doğrultusunda mükemmel bir işbirliğinin temelini oluşturduk.

ATAMAP Associates International Hakkında

ATAMAP Associates International, güvenlik önlemlerini artırmak için üst düzey koruyucu ekipman sağlayan Nijeryalı bir ihracat şirketidir. Her zaman fiyat ve performans anlayışıyla hareket eden Atamap, Raff Military Textile’in ethosuna kusursuz bir şekilde uymaktadır. ATAMAP Associates International ile işbirliğimiz ortak hedefler ve sinerjiler üzerine inşa edilmiştir ve hem Nijerya’da hem de uluslararası alanda savunma sektöründe gelişen zorlukları ele almak için kolektif uzmanlığımızdan yararlanmayı amaçlamaktadır.

Son Olarak

Raff Military Textile olarak dünyanın en etkili güvenlik fuarı Milipol’ün bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Dinamik ve yaratıcı ekibimizle birlikte, savunma sektöründe mümkün olanın sınırlarını zorlama ve daha emniyetli bir dünyaya katkıda bulunma kararlılığımızı sürdürüyoruz. Askeri, polis ve kurumsal tekstil ürünleri ile savunma çözümlerinde yeni bölgeler çizmeye ve yeni ölçütler belirlemeye devam ederken daha fazla yenilik için bizi takip etmeye devam edin.