Türk ihracatının akıncıları yolda!

Yeni iş ortakları aradığımız heyecan verici bir iş gezisi!

? Gideceğimiz Yerler:

  • Angola (19 – 23 Haziran)
  • Kongo (18 – 28 Temmuz)
  • Brezilya – Şili (06 – 12 Ağustos)

? Amacımız: RAFF Military Textile için güçlü ortaklıklar kurmak!

Çeşitli ülkeleri içeren iş gezisi planımızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!  Bu gezi şirketimizin heyecan verici yeni iş ortaklarıyla tanışması ve uluslararası ağımızın genişlemesi için eşsiz bir fırsat.

Özenli ekibimiz karşılaşacakları yeni zorlukları üstlenmeye ve yeni fırsatları yakalamaya hazır yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. Askeri tekstil sektöründeki deneyimimiz ve tanınmış uzmanlığımız sayesinde, gelecekteki ortaklarımızın özel ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayan olağanüstü ürünler sunmaya kararlıyız.

Bu gezimiz boyunca savunma sektörünün önde gelen yerel firmaları ile stratejik toplantılara katılmayı planlıyoruz. Ayrıca, en son yeniliklerimizi sergileme ve ürünlerimizin benzersiz avantajlarını tartışma fırsatı bulacağımız önemli sektör etkinliklerinde de yer alacağız.

İster potansiyel ortaklarla teşvik edici toplantılar ister faydalı müzakere oturumları sırasında olsun, gezimizin önemli noktalarını sizinle paylaşmayı ihmal etmeyeceğiz. Bize sunulan fırsatları ve şirketimiz için umut verici yeni olasılıkları keşfetmek için bağlantıda kalın!

Değerli mevcut müşterilerimize ve ortaklarımıza bağlılıkları ve devam eden destekleri için teşekkür etmek istiyoruz, çünkü  onların sayesinde yıllar boyunca yeni ufuklar keşfetme ve dünyada askeri tekstil endüstrisindeki etkimizi genişletme fırsatı bulduk.

En önemlisi, bize yorumlarınızı yazmaktan ve bizimle beraber deneyimlemek üzere olduğunuz bu yeni macera için duyduğunuz heyecanı paylaşmaktan çekinmeyin!