Emekli Tuğgeneral Naim Babüroğlu Ofisimizi Unutulmaz Bir Ziyaretle Onurlandırdı

Raff Military Textile olarak geçtiğimiz günlerde çok değerli Emekli Tuğgeneral, Yazar ve Siyasetçi Naim Babüroğlu’nu merkez ofisimizde ağırladık. Sayın Babüroğlu’nun ziyareti derin sohbetler, fikir paylaşımları, bilgi ve deneyim alışverişi eşliğinde gerçekleşti.

Sayın Babüroğlu bizimle geçirdiği süre zarfında çok çeşitli ürünlerimizin sergilendiği showroomumuzu da gezdi ve seçici bakış açısı ve askeri tekstil konusundaki derin anlayışı ürünlerimize önemli bir perspektif kattı. Ürünlerimizin kalite standartlarını ve inovasyonumuzu takdir ettiğine tanık olmak bizim için çok gurur verici bir andı.

Ayrıca Sayın Naim Babüroğlu ziyareti sırasında son edebi eserlerini ekibimiz için imzalama nezaketi göstererek “Avucumda Solan Bir Yaprak”, “22 Gün 22 Gece Sakarya” ve “Kemal Yeri” adlı kitaplarını bizler için imzaladı.

Sayın Naim Babüroğlu’na bizleri ziyaret ederek onurlandırdığı ve değerli katkıları için en içten teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca, savunma sanayii alanında hiç durmadan gelişmek için çabalarken verdiği bilgiler ve teşvik için de minnettarız.